poniedziałek, 11 lipca 2016

Witamy po przerwie!

Po miesiącach długich jak lekcje matematyki, kiedy to bawiłam się w człowieka dorosłego, stwierdzam: DOSYĆ! Biorę moje kredki i znów uciekam do swojego świata, gdzie najważniejsze jest jedzenie, spanie i skakanka. Wszelkie inne marzenia spełniam  grając sobie w Simsy.
Jak to w życiu, a już zwłaszcza moim, nie obywa się bez zakłóceń. Niewiadomym zrządzeniem Boskich zamysłów po drodze zdarzyło mi się:
1. Upolować chłopaka.
2. Zamieszkać z wyżej wymienionym (swoją drogą to zabawne, że on jeszcze żyje, tyle już razy jadł moje obiady. No ale chłopak lubi ryzyko, więc muszę mu go dostarczać. Tak robią kochające dziewczyny, prawda?)
3. Jakby było mało tej patologii, w domu panoszy się jeszcze dziki zwierz z gatunku puszystodupnych. Ladies and Gentleman, oto Tygrys Warszawski - Trojan!

4. Mimo usilnych starań, pomyślnie ukończyłam 3 rok studiów, a więc teraz nie ma gołej dupy w lesie, muszę zrobić praktyki i dalej zjadać rozumy.
5. W końcu dotarło do mnie, że  nie jestem już nastolatkiem. Co więcej, przekroczyłam dwudziestkę ponad 2 lata temu. No spróbujcie się pozbierać po takim ciosie! Zmarszczki mimiczno - minimalistyczne wokół moich oczu dobitnie poinformowały mnie, że czas nie biegnie do tyłu. Za to rozumek lubi się cofać ;)

Wniosek mój jest taki, że nawet jeśli jesteśmy na właściwej drodze, zostaniemy przejechani z romantycznym piskiem opon, jeśli będziemy na tej drodze bezczynnie siedzieć. Nieważne ile burzowych chmur wisi nad nami, trzeba uciekać, chować, bawić się.
Minęło tyle czasu, ale w końcu wracam do siebie. A być sobą to jak jeść pączki z czekoladą i nie tyć.

12 komentarzy:

 1. No to, po pół roku dłuuugiego jak mój ulubiony makaron, czekania, wreszcie się doczekałam :) Nie znikaj proszę, więcej, a już na pewno nie na tak długo. Bo niewielu jest człowieków, za którymi Viv naprawdę tęskni :*

  OdpowiedzUsuń
 2. wow! gratulacje! warto było czekać na takie rewelacje! :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo podobają mi się te zmiany, szczególnie ta uwieczniona na zdjęciu :) Oby tak dalej :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Witaj!

  O kurczaki Trojan wygląda mega zacnie, uwielbiam tak umaszczone koty. :)

  To widzę, że mamy podobnie co do studiów, ja moje dwuletnie magisterskie zakończyłem ale nadal zamierzam studiować, krótko bo krótko ale też sobie tym poprawię samoocenę. Bo jak uzyskałem tytuł magistra to jakoś tak inaczej na siebie patrzę. :D

  Co do ostatniego punktu to ja dwudziestkę przekroczyłem pięć lat temu. Czyli jak przystało na człowieka ćwierćwiecza mogę się podpisać pod tym punktem, a to co czasem mi przychodzi do głowy może zadziwiać i szokować. ~_~

  No a lody aloesowe? Też jak dla mnie mogą być uznane za wyraz burżuazyjnego stylu życia. Dziś jadłem i muszę powiedzieć, że są zacne.

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. uczuciowesmaki24 lipca 2016 11:10

  Tak w ogóle to kocio zwraca się zawsze do grubej Grażyny ale jak se dorobiłaś "Olu" to niech Ci będzie i tak ;-)))))))))))))
  "Upolowałam chłopaka" no chyba kijem basebolowym w łeb ;-)))))))))
  A tak w ogóle to stara baba z Ciebie już jest. Czas o wiecznym spoczynku już myśleć ;-)))))))
  3m sie :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na faceta starczy kij od miotły:D No starość, a co, mózg mam już nie ten, co dawniej ;) pozdraski !

   Usuń
 6. Na razie wokół mnie nie mam aż tyle smaków niecodziennych jeśli o lody chodzi. Ale w sumie ziarnko do ziarnka i spróbuję niemal wszystkich smaków dziwnych. :)

  Oj ja tak mam, że czasem lubię narzekać jak dziki człowiek. :D

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 7. Kot skradł moje serce! :D A co do studiów - też mam za sobą trzeci rok i zupełnie nie pojmuję, jakim cudem to minęło tak szybko - jeszcze przed chwilą pisałam maturki! ;D
  Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Znam ten ból, kiedy pyka ci oczko w życiu i już nie jesteś hot dwudziestką tylko +dwudziestką !

  OdpowiedzUsuń
 9. O a w którą część grasz? :D Czy to tylko taka ironia? :P

  OdpowiedzUsuń
 10. O prosze :D Dwójka to gra wszechczasów. Choć wolę grać w trójkę, bo bardzo fajna opcja jest z otwartym miastem i podoba mi się to, że meble można ustawiać nie tylko pod kąt 90 stopni, ale i 45!! :D Ale 4 to porażka i uwstecznienie tak naprawdę.

  OdpowiedzUsuń
 11. Mam dla Ciebie dobrą widomość. Można wyłączyć starzenie w opcjach :D

  OdpowiedzUsuń

Szukaj

Popularne

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Panna autorka

Moje zdjęcie

Wcześnie wstaję i za dużo skaczę na skakance, co skutkuje niestandardowym myśleniem, które przeraża nieuodpornionych.