niedziela, 14 czerwca 2015

Czasami dobrze jest wciąć kostkę czekolady. Ewentualnie kilka. Tabliczek.

Ostatnio mam więcej roboty, niż producent chmur na niebie. Nie mogę sobie przypomnieć, kiedy leżałam dupą do góry i nie uciekałam przed czasem. Po pierwsze przygotowuję się mentalnie do bezrobocia, co nie jest przyjemne - odchodzić z miejsca, które się uwielbiało. Ale każda miłość kiedyś się kończy, a moja kopnęła mnie w zadek tak mocno, że z miejsca mi się ujędrnił.
Po drugie szkoła. Wczoraj byłam tak zmęczona siedzeniem, że nie mogłam zasnąć drugą noc z rzędu, więc poszłam biegać. Pogoda była sprzyjająca, aż połknęłam po drodze z piętnaście komarów ogłupiałych upałem. Wszystkim naukowcom od razu mówię, że owady nie smakują jak kurczak. W ogóle nie mają smaku. A wartości odżywcze? Nie wiem.
Po trzecie zaczęłam pisać mini artykuły na stronkę http://yellow.emotions.net.pl/ co też zabiera sporo czasu. Jak chcecie się rozerwać i pochłonąć trochę ciekawostek to zapraszam.
Lato latem, ale chyba romantycznych nadmorskich wycieczek w tym roku nie będzie. Popłakałabym sobie, ale mam za dużo do roboty. Stwierdziłam, że chyba założę dzienniczek z dziwnymi komplementami. Oto najświeższy:
- Ma pani taki SPECYFICZNY uśmiech, jest pani taka ładna.
Od razu przypomniała mi się moja pani od chemii i jej słowa:
-W chemii nic nie śmierdzi tylko ma SPECYFICZNY zapach!
Czasami sama nie wiem, czy przypadkiem nie jestem kosmitą z amnezją.


12 komentarzy:

 1. Jeśli tak jest, to z pewnością pochodzimy z tej samej planety ;)
  Na stronkę z przyjemnością za moment zajrzę, bo przyda mi się chwila rozluźnienia...
  A Ty sobie Kochana zapamiętaj, że nie samą pracą żyje człowiek i lenistwo też jest potrzebne! :)
  Buzi :***

  OdpowiedzUsuń
 2. To ja mam ostatnio odwrotnie niż Ty, bo wolnego czasu mam aż za dużo i gdyby się dało to z chęcią trochę czasu bym Ci odstąpiła :)
  Na stronkę chętnie zajrzę, bo mam sporo czasu wolnego.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. jak tylko znajdę chwilę zajrzę na tą stronkę. Ostatnio też brakuje mi czasu :( stale go brakuje, coraz więcej dzieci mam pod opieką, więc kilak tabliczek czekolady potrzebne ;) Ostatnio też połknęłam komara i potwierdzam nie smakują jak kurczak :) trzymaj się tam! :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Uszy do góry, jesteś obrotna kobieta i szybko znajdziesz inne zajęcie. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja nadal pozostaję zbyt leniwa, żeby biegać. Kiedyś to bardzo lubiłam, a teraz ciężko jest mi zacząć - szybko łapię zadyszkę, przebiegam kawałek i sapię jak lokomotywa i to bardzo mnie zniechęca. :( A pracę znajdziesz inną, nic nie bojaj. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Może jednak sie uda wyjechac nad morze? Ja byłam, polecam... Choc chyba nie musze i tylko Ci smaka (okrutna ja!) zrobiłam ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Możemy sobie zatem przybić piątkę. Ostatnio nie mam czasu absolutnie na NIC. Wizja wakacji także wydaje mi się być napięta - no ale cóż, mówią, że czas płynie naszym kosztem i w tym przypadku w zupełności się z tym zgodzę.

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie! Toć to foka na zdjęciu, wszyscy wiedzą że to leniwce są kosmitami nie foki ;>

  OdpowiedzUsuń
 9. Witam
  Romantycznych spacerów tego lata może nie być, bo mówią że samego lata też nie będzie ale mam nadzieje, że się mylą :) Niby ten wpis taki pesymistyczny ale nie pesymistyczny czuje, że silna z ciebie dziewczyna a to co teraz się skończył w twoim życiu to nie koniec lecz początek czegoś nowego
  Serdecznie pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Tak, ja też bym popłakała. Ale coś tak zmusza mnie od środka żebym tego nie robiła, no nie rób tego - krzyczy coś we mnie. A przecież ja jestem tylko człowiekiem i czasem mam prawo nawet tak troszeczkę się poddać. Ehh, zbyt dużo spraw mnie ostatnio przytłacza i nie potrafię sobie z nimi poradzić.
  Oby wakacje podniosły na duchu każdego, kto dziś nie mam na nic sił.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Moje wakacje również zapowiadają się... pod znakiem braku czasu. A co dziwniejsze mam tyle do zrobienia gdyby tylko nie ta dołująca niechęć...
  Bezrobocie czasem bywa i dobre, zwłaszcza na lato, ale uważaj na to, aby nie zasiedzieć na nim zbyt długo.
  Pozdrawiam
  Prince Of Pain
  www.angelofmysteris.blog.onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 12. Bezrobocia to słaba sprawa, mam więc nadzieję, że będzie ono dla Ciebie tylko chwilowe i lada moment przyjdzie czas na zmianę. Uśmiech masz na pewno przepiękny :)

  Ale na kosmitę to wyglądałaś mi zawsze :P

  OdpowiedzUsuń

Szukaj

Popularne

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Panna autorka

Moje zdjęcie

Wcześnie wstaję i za dużo skaczę na skakance, co skutkuje niestandardowym myśleniem, które przeraża nieuodpornionych.