sobota, 4 października 2014

Weekendowe szaleństwo!

Nie, tym razem nie żadna impreza. Ostatni weekend bez szkoły i pracy właśnie trwa, więc posłałam lenia na urlop i wzięłam się za zmiany. Biedroneczki z poprzedniego bloga zaczęły budzić we mnie myśli psychotyczne, więc trzeba było je wymordować.
Przede mną jeszcze magiczne porządki w  przestronnym pokoju wielkości luksusowego wychodka. I oczywiście litry kawy, od której trzęsę się jak podskakujące cycki w rozmiarze D. Ale co zrobić, gdy ona taka pyszna?
Miłego weekendu Bracia i Siostry, łączmy się w jesiennych porządkach!

5 komentarzy:

 1. Wszyscy się przenoszą... No to powodzenia na bloggerze, Kochana :)
  I korzystaj z tego ostatniego wolnego weekendu :) :*
  Viv

  OdpowiedzUsuń
 2. Noooo, teraz to co innego. O dzięki za otwarcie wrót do świata Twego ;-)))))))))))
  O, nawet się rymło ;-))))))))
  Wiadomą rzeczą jest, że powierzchowność nie odzwierciedla wnętrza człowieka a ta może być myląca a po Twoim buziaczku jak już wspomniałem widać samą radość. Jest szansa, żeby w środku było tak samo jak na zewnątrz? Chciałbym żeby tak było boś Ty dobre w sumie dziewczę ;-)
  Tak, teraz jest jakaś moda na wypady z Interii ale czy ja wiem, czy tu albo w innym miejscu jest zdecydowanie lepiej? Ktoś pisał, że tu też notki potrafi wywalać gdzieś w kosmos. Biedronki zawsze można było zmienić ale w sumie to nie moja sprawa, jak stryjenka uważają ;-))))))))))))
  Niech Ci się tu jak najlepiej pisze, psioczy na świat cały i w ogóle ;-))))
  3m się

  OdpowiedzUsuń
 3. O rany, zlikwiduj jeszcze konieczność wpisywania tych nieczytelnych bohomazów żeby udowodnić, że nie jest się automatem bo to jakaś głupota totalna i doprowadza mnie do szału ślepienie i domyślanie się co to za cyferka albo literka, uuuuuchchch...

  OdpowiedzUsuń
 4. No to witaj w nowym miejscu. Może tutaj będę Cię częściej komentować niż na Interii.
  Udanego tygodnia życzę. Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 5. To ja nareszcie znalazłem czas na to aby po komentować, a Ty się przeniosłaś :) Ale to nic straconego, będę działał aktywnie tutaj, zacznę od dziś :D
  A ja jako mężczyzna też mógł bym się tak trząść, czy to tylko charakterystyczne trzęsienie się jest przejawiające sięu kobiet? :)

  OdpowiedzUsuń

Szukaj

Popularne

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Panna autorka

Moje zdjęcie

Wcześnie wstaję i za dużo skaczę na skakance, co skutkuje niestandardowym myśleniem, które przeraża nieuodpornionych.